Vítame Vás na našich stránkach

Sme radi, že ste zavítali na stránku invalidnevoziky.eu. Z našej ponuky zdravotníckych pomôcok vyberáte
bez nutnosti registrácie. Stačí si produkty vložiť do nezáväznej objednávky a my Vás budeme kontaktovať.

Vyhľadávanie produktov

Objednávka obsahuje 0 produktov v hodnote 0,- EUR.

Úvod

Dobrý deň vážení zákazníci,

ďakujeme Vám za návštevu našej internetovej stránky a že ste si vybrali práve nás. Pár slovami Vás oboznámime s našou firmou.

Dôvodom vzniku stránky bolo priniesť na Slovensko kvalitné zdravotnícke pomôcky za slovenské ceny a s európskou kvalitou. Zdostupniť zdravotnícke pomôcky postihnutým, ktorým zdravotná poisťovňa odmietla dať pomôcku. Zdostupniť pomôcky organizáciam a subjektom, ktorý sa starajú o telesne postihnutých alebo chorých ľudí a na nákup zdravotníckych pomôcok majú obmedzený finančný rozpočet.

V našej firme pracuje tím kvalifikovaných mladých ľudí, ktorých práca baví a pripravujú pre Vás cenovo výhodné a plne funkčné zdravotnícke pomôcky.

Výhodou našej firmy a nášho internetového obchodu je, že predávame kvalitné značkové pomôcky vyrábané v krajinách európskej únie a Váš nákup u nás je veľmi jednoduchý a rýchly. Naše pomôcky sú skontrolované, dezinfikované a ich technický stav zodpovedá technickému stavu nových zdravotníckych pomôcok. Napriek tomu, že nie sú nové poskytujeme 2 roky záruku (záruka sa nevzťahuje na nadmerne opotrebované diely ako sú plášte, poťahy, opierky). Na všetky zdravotnícke pomôcky zabezpečujeme kompletný servis, vrátane náhradných dielov.

Ďakujeme za Váš záujem a v prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo zaslaním dotazu cez náš kontaktný formulár. Radi Vám poskytneme informácie akým spôsobom čo najlepšie riešiť Váš hendikep alebo postihnutie.

Váš tím invalidnevoziky.eu